ЦЕРКВА СВЯЩЕНОМУЧЕНИКА ІГНАТІЯ БОГОНОСЦЯ

Тужилів1

Хрестоподібна, дерев’яна, п’ятикупольна. Іконостас двохярусний. Побудована у 1855 році на кошти громади. Ділянку виділила жінка, яка мала великий маєток. На відміну від більшості храмів у районі, які були закриті у комуністичний час, Тужилівська церква була відкрита, не дивлячись на всі намагання радянської влади відвернути людей від Бога.

Попередні настоятелі священики: Шморгай, Маркевич, Зрада, Юзва, Платон, Качак, Йосип Луцький, Панчишин, Путько, Михаїл Гуцул, Любомир Надорожний.

При церкві діє братство, сестринство, недільна школа.

Віддаль: до Калуша – 10 км.; до Івано-Франківська – 50 км.

Тужилів2

Настоятель: ПРОТОІЄРЕЙ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ОЛЕКСЮК

ОлексюкПротоієрей Сергій Васильович Олексюк народився 20 червня 1983 року в селі Збора Калуського району.

У 2007 році висвячений у сан священика архиєпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) та призначений настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці селе Степанівка Калуського району Івано-Франківської області.

2011 року призначений настоятелем храму священномученика Ігнатія Богоносця села Тужилів.

Освіта: Івано-Франківський богословський інститут (2006, отримав базову вищу освіту за спеціальністю “релігієзнавство” – бакалавр філософії (релігієзнавство), 2007, магістра богослов’я); Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (2009, повна вища освіта за спеціальністю “релігіезнавство”).

Одружений виховує двох дітей.

Остання нагорода – хрест з прикрасами (2014).

Домашня адреса: вул. Кармелюка 102, м. Калуш.