ЦЕРКВА АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА

Небилів2

Побудована побудована на кошти громади в 1994 році на місці старої дерев’яної церкви, яка згоріла в 1947 році від удару блискавки. Дерев’яна, хрестоподібна, п’ятикупольна. Освячена в 1994 році. Дзвіниця кам’яна побудована в 1909 року на кошти громади.

На території церковного подвір’я побудована цегляна каплиця Покрови Пресвятої Богородиці, освячена митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом в 2011 році на святкуванні 120-річчя перших емігрантів з Галичини, вихідців з села Небилів.

Віддаль: до Рожнятова – 3 км.; до Івано-Франківська – 55 км.

Небилів1

Настоятель: ПРОТОІЄРЕЙ МИХАЇЛ МИХАЙЛОВИЧ МИХАСЮК

МихасюкПротоієрей Михаїл Михайлович Михасюк народився 8 квітня 1958 року в селі Новомарківка Яблунівського району Станіславської області (нині село Рунгури Коломийського району Івано-Франківської області).

3 березня 1985 висвячений в сан священика єпископом Дмитровським Олександром.

У1986 року направлений в Рожнятівське благочиння.

У 1986 році призначений настоятелем храму архистратига Михаїла села Небилів. Також виконував пастирське служіння в храм сіл: Красне, Слобода Небилівська, Сливки, Ловаги, Верхній Струтень та Ілемня.

Наданий час настоятель Свято-Михайлівського храму села Небилів та Свято-Димитрівського храму села Слобода Небилівська.

22 січня 1990 рік – участь в організації і проведенні Собору духовенства і мирян у місті Галичі – вихід із-під юрисдикції Московської Патріархії.

5-6 червня 1990 рік – учасник І Всеукраїнському Православному Соборі у місті Києві – обрання першого українського Патріарха Мстислава (Скрипника).

З 1991 року Митрополитом Львівським і Галицьким Іоаном (Боднарчуком) призначений Рожнятівським благочинним.

12 квітня 2010 року указом митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа утверджений благочинним Рожнятівським.

Освіта: Московська духовна семінарія (1986).

Остання нагорода – митра (1994).

Інші нагороди: орден преподобного Сергія Радонежського ІІ ст., медаль преподобних Іова і Феодосія Манявських, пам’ятна медаль 2000-річчя Різдва Христового, почесна грамота Голови Івано-Франківської ОДА, відзнака Голови Рожнятівської держадміністрації, почесна грамота Рожнятівського Голови Районної ради.

Домашня адреса: с. Небилів, Рожнятівськогог р-ну.