ЦЕРКВА ПОЧАЇВСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ

Задубрівці_Почаївської ікони4

Цегляна, трикупольна. Побудована у 2007 році коштами парафіян с. Задубрівці та навколишніх сіл.

Перша каплиця заснована в XVI ст. на подяку Божій Матері чумаком, що за Її допомогою на цьому місці врятувався від татарського війська.

В різні часи каплиця була знищена, то татарами, то поляками, то радянською владою. Радянська влада, щоб запобігти паломництву вірян руйнувала каплицю та ставила на цьому місці бочки з аміачною водою. Але потік вірян не зупиняєтся і до нині, а світло від поставлених людьми свічок не гасне ні вдень, ні вночі.

У 1995 році була поставлена каплиця Покрови Пресвятої Богородиці, що збереглася до сьогодні в Південно-східному куті подвір’я храму, у 2009 році оновлено фасад каплиці.

При храмі діє недільна школа та православне видавництво «Галицький гостинець» та веб-сайт: www.ostynets.if.ua.

Віддаль: до Снятина – 14 км.; до Івано-Франківська – 110 км.

Задубрівці_Почаївської ікони1

Задубрівці_Почаївської ікони2

Задубрівці_Почаївської ікони3

Настоятель: ІЄРЕЙ ПАВЛО ВАСИЛЬОВИЧ ЗАХАРУК

Захарук ПавлоІєрей Павло Васильович Захарук народився 16 червня 1987 року в смт. Веселинове Веселинівського району Миколаївської області в сім’ї священика. Висвячений у сан священика 2 жовтня 2008 року архиєпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом.

7 лютого 2014 року призначений настоятелем храму Почаївської ікони Божої Матері села Задубрівці. Працює вчителем християнської етики в Задубрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Освіта: Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича (2008 – бакалавр богослов’я; 2009 – спеціаліст релігієзнавства), Івано-Франківський богословський інститут (2009 – магістр богослов’я).

Одружений виховує двох дітей.

Остання нагорода – наперсний хрест.

Домашня адреса: с. Задубрівці.