ЦЕРКВА ВСІХ СВЯТИХ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ

(м. Івано-Франківськ вул. Івасюка 7)

Ів-Фр_Івасюка1

Храм-каплиця кораблеподібна.

Релігійна громада зареєстрована 8 листопада 1994 року. 15 квітня 1995 року освячено храм-каплицю і з цього часу проводяться богослужіння. 24 грудня 2010 року архиєпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) було закладено наріжний камінь і освячено місце під будівництво нового храму.

7 грудня 2014 року освячено хрест на купол храму. Чин освячення звершив митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.

Ів-Фр_Івасюка3 Ів-Фр_Івасюка2

Настоятель: ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ БУРАК

Бурак ВасильПротоієрей Василь Миколайович Бурак народився 24 грудня 1958 року в селі Спас Рожнятівського району Івано-Франківської області, у сім’ї службовців.

Висвячений у сан священика 29 листопада 1987 року архиєпископом Дмитровським, ректором МДАіС Олександром.

З 1988 року служив на парафіях сіл Івано-Франківської області: Перерісль, Лісна Терновиця, Камінна Надвірнянського району, Коршів і Ліски Коломийського району, а також у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

22 грудня 1989 року з своїми парафіями вийшов з Російської Православної Церкви, перейшов в Українську Автокефальну Православну Церкву і був одним з організаторів УАПЦ нашої області.

У 1990 року був призначеним обласним благочинним Івано-Франківської єпархії. Виконував обов’язки інспектора і був викладачем Івано-Франківської духовної семінарії.

1991 року був виключений з числа студентів Московської духовної академії «за розкольницькі дії» проти Російської Православної Церкви.

Під час розколу УПЦ КП в Івано-Франківські області митрополитом Андрієм, очолив УПЦ КП в Івано-Франківській області і зареєстрував Єпархіальне управління УПЦ КП за адресою свого проживання.

З 1995-1999, і з 2006 по сьогодні займаю посаду секретаря Івано-Франківського єпархіального управління УПЦ КП. Викладач Івано-Франківського богословського інституту.

У березні 2000 році, згідно благословення єпископа Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, вступив у Суверенний Християнський Лицарський орден святого архистратига Михаїла, де є духівником даного ордену.

Освіта: Московська духовна семінарія (1988); Київська духовна академія (1999).

Остання нагорода – другий хрест з прикрасами.

Інші нагороди: орден Христа Спасителя, орден Рівноапостольного князя Володимира Великого, ІІІ ступеня, орден Симона Петлюри, орден архистратига Михаїла V, IV, III, II ступенів, орден cвятого Георгія Побінодосця, медаль преподобних Іова та Феодосія Манявських, відзнака обласної Ради і адміністрації до «2000-ліття Різдва Христового», відзнакою обласної Ради і адміністрації «За заслуги перед Прикарпаттям».

Має дорослих дочку та сина.

Домашня адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Селянська, 15.

Другий священик: ІЄРЕЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ БУРАК

Бурак ЮрійІєрей Юрій Васильович Бурак народився 6 травня 1987 року в місті Івано-Франківську в сім’ї священика.

Висвячений у сан священика 2 серпня 2013 року митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим).

5 листопада 2013 року призначений другим священиком храму Всіх святих землі Української міста Івано-Франківська.

Освіта: Тернопільський національний економічний університет (2009 – магістра менеджменту); Івано-Франківський богословський інститут (2009 – бакалавр філософії (релігієзнавство); 2010 – магістр богослов’я).

Остання нагорода – наперсний хрест (2014).

Домашня адреса: м. Івано-Франківську, вул. Селянська, 15.