ХРАМ СВЯТОЇ РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ КНЯГИНІ ОЛЬГИ 

(м. Івано-Франківськ с. Вовчинець вул. Ключна)

IMG_0538

Церква-каплиця. Кораблеподібна, однокупольна. Побудована 2017 року і освячена митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом 2 липня 2017 року. Іконостас одноярусний. На даний час будується новий храм.

Настоятель: ПРОТОІЄРЕЙ ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ ГРЕЧАНЮК

Гречанюк ЮрійПротоієрей Юрій Петрович Гречанюк народився 3 вересня 1984 року в місті Івано-Франківську в сім’ї робітників.

Висвячений у сан священика 27 грудня 2015 року митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) та призначений штатним священиком Свято-Троїцького кафедрального собору міста Івано-Франківська.

7 лютого 2017 року призначений настоятелем парафії Святої рівноапостольної княгині Ольги м. Івано-Франківська (с. Вовчинець).

1 серпня 2014 року призначений керівником видавничого відділу та відділу соціального служіння Івано-Франківського єпархіального управління.

З вересня 2014 року директор благодійного фонду “Живоносне джерело”.

З вересня 2014 року викладач Івано-Франківського богословського інституту.

У червні 2013 року був делегований від Івано-Франківської єпархії на Помісний Собор УПЦ КП.

Ініціатор видання і співавтор книги Шематизм Івано-Франківської єпархії УПЦ КП (січень 2015).

Освіта: Івано-Франківський богословський інститут (2014 – бакалавр богослов’я; 2015 – магістр богослов’я); Львівський політехнічний університет (2009 – бакалавр теплоенергетики); Івано-Франківський національний технічний університет Нафти і Газу (2008 – бакалавр економіки підприємництва).

Остання нагорода – митра (2017).

Інші нагороди: орден Христа Спасителя (2014); кавалер ордена Володимира Великого (трьох ступенів); орден Георгія Побідоносця (2011); медаль преподобних Іова і Феодосія Манявських а також благословенні патріарші та архиєрейські грамоти.

Одружений виховує двох синів та дочку.

Другий священик: ІЄРЕЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ БОГАК

БогакІєрей Олег Михайлович Богак народився 8 липня 1985 року в селі Старі Кривотули Тисменицького району Івано-Франківської області.

Висвячений у сан священика 14 серпня 2015 року митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим). 27 серпня 2016 року призначений штатним священиком храму Покрови Пресвятої Богородиці міста Галича.

з 5 грудня 2016 року по 1 липня 2017 року  – священик кафедрального собору м. Івано-Франківська.

2 липня 2017 року призначений штатним священиком храму Святої рівноапостольної княгині Ольги м. Івано-Франківська (с. Вовчинець).

Освіта: Львівська Православна Богословська Академія (2014 –бакалавр богослов’я; 2016 – магістр богослов’я). Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (2007 – спеціаліст політології).

Остання нагорода – наперсний хрест (2017).

Одружений виховує двох синів.

Домашня адреса: село Старі Кривотули, Тисменицького району, Івано-Франківської області.

Третій священик: ІЄРЕЙ РОМАН ЛЮБОМИРОВИЧ ВАЛЯВСЬКИЙ

ВалявськийРоман Любомирович Валявський народився 9 квітня 1992 року в селі Шегині Мостиського району Львівської області.

Висвячений у сан священика 19 серпня 2016 року митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) і призначений штатним священиком храму святих рівноапостольних Констянтина і Єлени міста Івано-Франківська.

2 липня 2017 року призначений штатним священиком храму Святої рівноапостольної княгині Ольги м. Івано-Франківська (с. Вовчинець).

Освіта: Івано-Франківський богословський інститут (2013 –бакалавр богослов’я, 2015 –магістр богослов’я).

Остання нагорода – наперсний хрест (2016).

Одружений виховує дочку.