СКИТ СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА ХРЕСТО-ВОЗДВИЖЕНСЬКОГО МАНЯВСЬКОГО МОНАСТИРЯ (м. ДОЛИНА)

Долинський скит1

Розташований у місті Долина Івано-Франківської області на березі міського озера. Заснований Скит у 2011 році архиєпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за сприяння ігумена Даниїла (Кудибина).

Свято-Михайлівський храм скита караблеподібний, цегляний, однокупольний. Іконостас простий, триярусний.

Долинський скит2

Долинський скит3

Долинський скит4

СКИТОНАЧАЛЬНИК:
ІГУМЕН ДАНИЇЛ (КУДИБИН)

Даниїл (Кудибин)Ігумен Даниїл (Кудибин) народився 12 серпня 1980 року в селі Солуків Долинського району Івано-Франківської області.

30 рудня 1999 року єпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) був пострижений у монашество з іменем Даниїл на честь пророка Даниїла (30 грудня).

8 травня 2001 року єпископом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом (Василиківим) висвячений в сан ієромонаха. Ніс послух ризничного у Манявському монастирі.

22 серпня 2011 року призначений настоятелем Свято-Михайлівського Долинського чоловічого Скита, Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря.

Освіта: Івано-Франківська духовна семінарія (2004); Криворізький інститут МАУП ім. Петра Калнишевського (2014 – бакалавр, спеціальність “практичний психолог”).

Остання нагорода – хрест з прикрасами (2004).