заставка

У суботу шостого тижня Святої Чотиридесятниці, Свята Православна Церква згадує чудо воскресіння Ісусом Христом праведного Лазаря. Про воскресіння праведного Лазаря розповідає тільки євангелист Іоан Богослов.

В Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська звершилось уставне богослужіння, яке очолив владика Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький. Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Іоан Телятинський та духовенство Кафедрального Собору.

За богослужінням Апостола читав студент III-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського Піддубчак Роман, а читання Євангелія звершив протодиякон Петро Стецюк. З благословення владики-митрополита проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Іоан Мудрейко, а заамвонну молитву прочитав протоієрей Василій Гнип.

На завершення служби Божої з словом настанови до пастви звернувся Архиєрей, в якому наголосив на праведності Лазаря та пояснив віруючим чому саме його воскресив Ісус Христос, та яке пророче значення мало це воскресіння.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua