заставка

1 липня 2018 року, у 5-ту неділю після П’ятидесятниці коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Леонтія, канонарха Києво-Печерського, в Дальніх печерах, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив уставні богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

На передодні, в суботу ввечері владика-митрополит очолив Всенічне бдіння, а у самий воскресний день святу Божественну літургію Іоана Золотоустого. Його Високопреосвященству співслужив настоятель кафедрального собору протоієрей Іоан Телятинський, протоієрей Любомир Малофій та соборне духовенство. Після запричасного стиха проповідь виголосив протоієрей Іоан Телятинський.

За Богослужінням були піднесені прохання за Утворення єдиної Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату, за мир та перемогу над агресором.

На закінчення служби Божої владика Іоасаф виголосив повчальну проповідь та привітав присутніх у храмі з недільним воскресним днем.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua