golovna

05 червня 2017 року, у понеділок 1-шої седмиці після Пятидесятниці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив святкову літургію Іоана Золотоустого в Соборному Храмі Великого Скиту, Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря.

У другий день зелених свят Свята Православна Церква відзначає день Святого Духа. По вченню Церкви, Святий Дух є Третьою Особою Пресвятої Тройці, тобто Він володіє такою ж Божественною силою як і Бог Отець та Бог Син.

Також Православна Церква виразила свою віру в Божество Святого Духа в Символі Віри: «Вірую… в Духа Святого, Животворящого, що від Отця сходить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків».

На іконах Святий Дух зображується символічно – у вигляді голуба (зішестя на Господа Ісуса Христа при хрещенні) або вогненних язиків (зішестя на апостолів у день Пятидесятниці).

За богослужінням архипастиру співслужив намісник Великоскитської обителі ігумен Феогност з монастирським духовенством. Проповідь перед причастям вірних виголосив студент V-го курсу І Ф Б І, Мельник Мирослав. Заамвонну молитву виголосив студент III-го курсу, ієрей Степан Будзан.

В кінці літургії владика-митрополит звернувся до парафіян Святої Обителі з повчальним словом, в якому розкрив суть недільного Євангелія, та привітав вірних зі святом зішестя Святого Духа на апостолів (Пятидесятниця).

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua