IMG_9572

9 травня 2019 року, у неділю перед Зішестям Святого Духа на Апостолів – Святою П’ятидесятницею – Православна Церква вшановує пам’ять 318 отців Першого Вселенського Собору.

Цейсобор відбувся за ініціативи імператора Костянтина Великого, в 325 році у місті Нікея. Головною метою проведення заходу було засудженняєретичного вчення Арія, який вважав що Ісус Христос був простою людиною, лише досконалішою від інших. Своїм неправильним вченням Арій заперечував Божество Спасителя не вважаючи Його Сином Божим. Вселенський Собор заперечив вчення та довів сутність Христа як Божого Сина а також прийняв перших 7 членів Символу Віри.

Воскресного дня митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив  службу Божу у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Після запричасного стиха проповідь виголосив протоієрей ІоанТелятинський, який доніс до віруючих догматичний зміст Першого Вселенського Собору, а заамвонну молитву виголосив ієрейІоанМизюк.

На закінчення служби Божої Владика привітав усіх із недільним днем, закликав свято берегти пам’ять святих отців, які своєю ревністю та духовною сміливістю відстоювали істинність віри Господньої які на цьому ж Соборі були зафіксовані та записані у перших семи пунктах Символу Віри.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua