golovna

31 грудня 2017 року, у Неділю перед Різдвом Христовим коли Православна Церква вшановує пам’ять святих отців та мученика Севастіана, у Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастирі були звершені уставні богослужіння.

На передодні воскресного дня, у суботу ввечері після Всенічного бдіння настоятель Українського Афону, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф звершив чин постригу в малу схиму. Новопострижений монах отримав ім’я Філарет, на честь праведного Філарета Милостивого, пам’ять якого Церква вшановує 14 грудня.

У недільний день Божественну літургію у Соборному Хресто-Воздвиженському Храмі очолив настоятель, Високопреосвященнійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький. Владиці-митрополиту співслужив намісник обителі ігумен Феогност, братія монастиря та протодиякон Дмитро Луцак. Цього дня монастирський храм був переповнений прихожанами і паломниками, значна частина яких приступила до Таїнств Сповіді та Причастя.

Після відпусту архипастир привітав всіх з недільним днем, причасників з прийняттям Святих Таїн, а також привітав віруючих з наступаючим новим роком, побажавши кріпості, Божої допомоги, щоб у здоров’ї і благополуччі зустріти Різдво Христове.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua