golovna

8 січня 2018 року, у другий день різдвяних свят, Православна Церква вшановує Собор Пресвятої Богородиці а також пам’ять обручника Йосифа. У Хресто-Воздвиженському Соборному храмі Манявського монастиря було відслужено Божественну літургію, яку очолив настоятель монастиря Високопреосвященійший владика-митрополит Іоасаф.

Владиці-митрополиту співслужив намісник обителі ігумен Феогност та братія монастиря у священичому сані. За літургією Апостола читав студент 3-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського Дмитро Філіпович. Після запричасного стиха благочинний Українського Афону ігумен Венедикт прочитав до віруючих архипастирське Різдвяне послання Високопреосвященійшого, митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа.

На завершення служби Божої, архипастир звернувся до прихожан обителі зі словом про Пречисту Діву Марію, зазначивши, що саме через свою віру, через свою відданість Богові, Вона сподобилася стати Богородицею й народити Спасителя світу.

Після закінчення богослужіння духовентво та всі вірні помазалися освяченим єлеєм; а у храмі звучали різдвяні колядки.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua