заставка

20 травня 2018 року, у неділю перед Зішестям Святого Духа на Апостолів – Святою П’ятидесятницею – Православна Церква вшановує пам’ять 318 отців Першого Вселенського Собору, який пройшов у місті Нікея 325 року, на якому було прийнято перших 7 членів Символу Віри.

У переддень неділі з благословення настоятеля Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря Митрополита Івано-Франківського  і Галицького Іоасафа, Всенічне бдіння в Соборному Храмі обителі очолив Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, якому співслужив намісник Українського Афону ігумен Феогност із братією монастиря.

Воскресного дня службу Божу очолив настоятель монастиря Митрополит Іоасаф у співслужінні Єпископа Паїсія та братії обителі. Цього дня багато віруючих прийшли разом з Архипастирями помолитися до Господа нашого Ісуса Христа, взяти благословення у Архийєреїв та приступити до таїнства Сповіді та Причастя. Після запричасного стиха проповідь виголосив ігумен Феогност, а заамвонну молитву прочитав ієромонах Варлаам.

На закінчення служби Божої владика-митрополит звернувся з повчальним словом до віруючої пастви в якому наголосив на тому, що при Причасті ми приймає не хліб і вино а Тіло і Кров Господню.

 

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua