IMG_2613

      17 лютого 2019 року, у неділю після дванадесятого свята – Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, яка іменується неділею Митаря та Фарисея, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, очолив недільну службу Божу в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

      За Богослужінням владиці-митрополиту співслужив настоятель Храму протоієрей Іоан Телятинський, соборне духовенство, протодиякон Петро Стецюк та диякон Миколай Кармазін.

        Цього недільного дня значна кількість парафіян Кафедрального Собору висповідавшись прийняли Святі Тіло і Кров Христову, а перед причастям вірних з проповіддю на тему недільного Євангелія, в якому читалася притча про Митаря та Фарисея, звернувся протоієрей Тарасій Дмитрук.

        На закінчення Святої Літургії митрополит Іоасаф звернувся з повчальною проповіддю в якій наголосив на скорому наближенні Великого Посту та значенні покаяння для душі.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua