golovna

30 серпня 2017 року, у неділю 8-му після Зішестя Святого Духа на апостолів Свята Православна Церква вшановує пам’ять  святих отців  Шести  Вселенських  Соборів.

У переддень неділі, братією монастиря було звершено Всенічне  бдіння, яке з благословення владики Іоасафа, очолив намісник обителі ігумен Феогност.

У самий воскресний день Божественну літургію в Соборному Хресто-Воздвиженському Храмі Великого Манявського  монастиря, у співслужінні монашества очолив  настоятель Великоскитської  обителі, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. Цього дня храм відвідало багато паломників з Хмельниччини, Чернігівщини та інших областей України, а також прихожан обителі які прийшли разом з Архипастирем помолитися до Господа нашого Ісуса Христа. Перед причастям вірних проповідь виголосив насельник обителі ієромонах Аліпій. Заамвонну молитву прочитав ієромонах Феодосій.

Після відпусту владика-митрополит звернувся до прихожан монастиря з повчальним словом в якому пояснив прочитані Євангелія а також поспілкувався з паломниками .

Богослужіння завершилось уставним многоліттям після, чого братією було звершено Чин Панагії.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua