затсавка

28 жовтня 2018 року, у 22-гу неділю після П’ятидесятниці в селі Видинів відбулося урочисте святкування 175-літнього ювілею  храму Успіння Пресвятої Богородиці Снятинського благочиння. На запрошення настоятеля церкви протоієрея Віктора Курилюка святкове богослужіння очолив митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.

У переддень воскресного дня митрополит Іоасаф очолив Всенічне бдіння в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Снятинського деканату протоієрей Михаїл Марусяк, настоятель храму протоієрей Віктор Курилюк, протоієрей Михаїл Мизюк та численне духовенство Снятинщини. Після запричасного стиха з повчальною проповіддю до вірян звернувся протоієрей Михаїл Мизюк.

Наприкінці Богослужіння владика-митрополит привітав отця настоятеля протоієрея Віктора Курилюка і всю громаду із 175-літтям Храму та відзначив найбільш активних парафіян благословенними грамотами, в свою чергу отець Віктор від імені парафіян храму  подякував Архипастирю за благословення і молитву.

Після Божественної Літургії митрополит Іоасаф разом з духовенством та віруючими освятив ікони присвячені Хресним стражданням Спасителя що встановлені навколо Храму.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua