заставка

19 грудня 2018 року, у середу 29-ї седмиці після Зішестя Святого Духа на Апостолів Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Ликійських, чудотворця.

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу, і кількістю храмів названих на його честь є цьому доказом. Чудотворця знають і шанують Схід і Захід, усі християни і навіть магометани. Про життя та чудеса цього великого угодника Божого ми дізнаємось не тільки із його життя а навіть у акафістах та богослужбових канонах.

В честь пам’яті святителя Миколая, божественну літургію в храмі святих страстотерпців Бориса і Гліба Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря очолив настоятель Великоскитської обителі митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, у співслужінні намісника Українського Афону архимандрита Феогноста та братії монастиря у священичому сані.

Під час богослужіння храм був наповнений вірянами та найменшими прихожанами монашої обителі, які прийшли разом з братією помолитися до святого Миколая. Після запричасного стиха з проповіддю про життя святителя Миколая до віруючих звернувся настоятель Борисо-Глібського храму ієромонах Варлаам.

По закінченню служби Божої владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх із повчальним словом, а також привітав усіх іменинників Миколаїв, а маленьких прихожан обдарував солодкими подарунками. Богослужіння закінчилось помазанням святим єлеєм.

Цього ж дня, після обіду, з благословення митрополита Іоасафа, намісник обителі архимандрит Феогност відвідав Солотвинську школу-інтернат в якій вручив подарунки дітям а також привітав викладацький склад школи та діток з святом святого Миколая Чудотворця.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua