golovna

3 грудня 2017 року, у день предпраздництва  Введення в Храм Пресвятої Богородиці, а також пам’ять преподобного Григорія Декаполіта митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне богослужіння у Манявському Хресто-Воздвиженському монастирі.

Митрополиту Іоасафу співслужив намісник Великоскитської обителі ігумен Феогност та братія монастиря у священичому сані. На Великому Вході владика-митрополит Іоасаф звершив ієрейську хіротонію над насельником монастиря ієродияконом Іоасафом, а після Святої Євхаристії дияконську хіротонію над монахом Варлаамом. Цього дня Соборний храм обителі був наповнений вірянами, велика кількість яких приступили до таїнства Сповіді та Причастя.

За богослужінням Апостола читав ставленик монах Варлаам, а Святе Євангеліє протодиякон Димитрій Луцак. Проповідь перед причастям вірних виголосив благочинний Українського Афону ієромонах Венедикт.

На завершення богослужіння настоятель монастиря – митрополит Іоасаф, звернувся до всіх присутніх у Церкві з повчальним словом про значення Різдвяного посту та привітав ново поставлених отців-монахів.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua