golovna

16 липня 2017 року, у 6-ту неділю після зішестя Святого Духа, владика Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, очолив божественну літургію у Великому Скиті Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі.

Напередодні, у суботу ввечері, братією монастиря було звершено Всенічне бдіння, яке очолив, з благословення настоятеля монастиря владики Іоасафа, намісник Великоскитської обителі ігумен Феогност.

У самий недільний день святу-божественну літургію святителя Іона Золотоустого в Соборному храмі очолив владика-митрополит, якому співслужило монастирське духовенство. За літургією багато вірян приступили до таїнства Сповіді та Причастя. Після запричасного стиха з проповіддю про молитву «Отче наш» звернувся насельник монастиря ієромонах Амфілохій.

За богослужінням також молилася голова Державного Агентства Лісових Ресурсів України Юшкевич Христина Василівна.

На завершення богослужіння з повчальним словом до вірян звернувся владика-митрополит, в якому роз’яснив Символ Віри, а також подякував усім за спільну молитву.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua