заставка_Святий_Дух

На другий день свята П’ятидесятниці – 28 травня – Свята Церква відзначає день Святого Духа. Цього дня в Соборному храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря Божественну літургію очолив Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький.

Владиці-митрополиту співслужив намісник Українського Афону ігумен Феогност, протоієрей Любомир Малофій, та братія монастиря в священичому сані. За богослужінням читання Апостола звершив Філіпович Дмитро, студент III-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського. Після запричасного стиха з проповіддю про Святого Духа до віруючих звернувся ігумен Феогност, після чого сповідники причастилися Святих Тіла і Крові Господніх.

В кінці літургії митрополит Іоасаф привітав усіх присутніх зі святом та розповів про встановлення традиції святкування свята. По завершенню архиєрейського богослужіння братія монастиря звершена Чин Панагії.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua