golovna

У 18-ту неділю після Пятидесятниці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив божественну літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

Владиці-митрополиту співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський та соборний клір, а також протодиякон Петро Стецюк. За літургією апостола прочитав студент 3-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського Піддубчак Роман, а читання Євангелія звершив протодиякон Петро Стецюк. Перед причастям вірних проповідь виголосив протоієрей Василій Гнип, в якій пояснив прихожанам Храму десять заповідей Божих, на які частини вони поділяються та на важливості їх дотримання. Заамвонну молитву виголосив ієрей Іоан Мизюк.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям після чого владика Іоасаф з повчальним словом звернувся до усіх присутніх у храмі, в якому роз’яснив вірянам про значення Священика для пастви.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua