golovna

У 13-ту неділю після Пятидесятниці, Свята Православна Церква вшановує пам’ять прп. Аврамія Працелюбного, Печерського, в Ближніх печерах та ап. від 70-ти Фадея.

Цього святкового дня митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив святу божественну літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська. За богослужінням владиці-митрополиту співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський та клір собору. Багато прихожан Храму прийняли Тіло і Кров Господню. Заамвонну молитву звершив ієрей Іоан Мизюк.

На завершення богослужіння владика Іоасаф наголосив прихожанам Кафедрального Собору на важливості прийняття причастя, адже коли людина приходить до причастя вона приймає не хліб і вино, а Тіло і Кров самого Господа Ісуса Христа, а також на важливості молитви для вірян, тому що вона надзвичайно корисна для душі.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua