IMG_0413

25 листопада 2018 року, в день коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Іоана Милостивого, патріарха Олександрійського, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне Богослужіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

За службою Божою владиці-митрополиту співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський, протоієрей Михаїл Мизюк та соборне духовенство. Під час Богослужіння, а саме на Великому Вході митрополит Іоасаф звершив пресвітерську хіротонію над дияконом Романом Мизюком, а після Євхаристійного канону дияконську хіротонію над побожним іподияконом ТарасіємПетльохою.

Перед причастям вірних проповідь виголосив ієрей Іоан Мизюк в якій звернув увагу присутніх у храмі на праведному житті святителя Іоана Милостивого та закликав наслідувати його.

Після відпусту Святої Літургії керуючий Івано-Франківською єпархією владика Іоасаф звернувся з повчальним словом до віруючих парафіян Собору, в якому звернув увагу віруючих на пам’яті голодомору та його страшних наслідках, привітав з Воскресним днем та подякував за спільну молитву до Пастероначальника нашого Господа і Спаса Ісуса Христа.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua