golovna

19 грудня 2017 року, у вівторок 29-ї неділі після Зішестя Святого Духа на Апостолів Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Ликійських Чудотворця.

З нагоди свята божественну літургію в Борисо-Глібському храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря очолив настоятель монастиря митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. Владиці-митрополиту співслужив намісник Українського Афону ігумен Феогност та братія монастиря у священичому сані. Під час богослужіння храм був наповнений вірянами які прийшли разом з братією монастиря помолитися до святителя Миколая. Після запричасного стиха з проповіддю про життя святителя Миколая до віруючих звернувся студент IV-го курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям, після чого владика-митрополит Іоасаф звернувся з повчальним словом до присутніх у храмі а також роздав дітям подарунки від святителя Миколая.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua