0-02-02-262982e378f6ad9df67378d05d0603ddda9411e4b8f0f7075e269e53ebdb2fc6_72f553e1

 Одним з найулюбленіших усіма дітьми є свято 19 грудня – Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі, згадуючи подарунки, знайдені під подушкою. Діти вірять в Миколая.Вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями. Радість очікування жаданого подарунку не співмірна ні з чим для дитини. Навіть дорослими, ми згадуємо ті теплі солодкі миті цього милого серцю свята.

Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі діти, вірять в Миколая. Вони теж чекають подарунків, чекають, як ніхто. Чекають більше, аніж діти в сім’ях. Теж пишуть листи, намагаються добре себе поводити, щоб не розгнівити його. Нажаль, це свято для них може бути під загрозою. Немає нічого більш сумного, аніж розчарована, позбавлена тепла та опіки дитина, що вірила у свою потрібність.
Так, напередодні, 18 грудня 2018 року, святий Миколай завітав до Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
Перед урочистістю діти разом з вихователями, зібралися в каплиці, щоб у дружній атмосфері відзначити день пам’яті святителя Миколая.
Розпочалося святкування з молебня. Після молебня отці та керівництво фондів привітало діток подарунками та різними солодощами, а також передали Івано-Франківському центру соціально-психологічної реабілітації дітей новий холодильник і пообіцяли свою подальшу співпрацю та допомогу в розвитку закладу та його вихованцям.

Також, представники благодійного фонду “Живоносне джерело” відвідали Солотвинську санаторну школу-інтернат. Окрім солодких подарунків для діток, благодійний фонд закупив ряд необхідних речей для покращення побуту дітей.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua