заставка (2)

4 грудня 2018 року, у вівторок 28-ї седмиці після Зішестя Святого Духа на Апостолів, Свята Православна Церква відзначає одне з дванадесятих свят – Введення в Храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

В цей святковий день митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну літургію в Храмі Бориса і Гліба Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря, а у переддень свята Всенічне Бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Ось як описує події цього дня Святе Письмо: ,,Марії було всього три рочки, коли її батьки вирішили, що настала пора виконати обіцяне Богу. Адже коли ще бездітні Яким та Анна молили Господа про дитину, вони обіцяли присвятити дитя служінню Царю Небесному. Привівши дитину до храму Яким та Анна поставили Марію на першу сходинку храму (яких було п’ятнадцять – за числом псалмів які співалися при вході в храм), і вона сама пішла аж до самого входу в храм. Там зустрів її первосвященик Захарія і з натхнення Духа Святого, ввів її у Святе Святих. При храмі Божому Пресвята Марія прожила майже одинадцять років і виростала глибоко благочестивою, в усьому покірною Богу, надзвичайно скромною і працьовитою

За Богослужінням владиці-митрополиту співслужив благочинний Українського Афону ігумен Герасим та братія обителі. Після співу запричасного стиха з проповіддю про життя святої Богородиці до прихожан Святої Обителі, звернувся ігумен Герасим.

В кінці літургії Владика Іоасаф привітав усіх присутніх у храмі із святковим днем, а також розкрив суть сьогоднішнього свята. Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua