заставка

24 липня 2018 року, в вівторок 9-ї неділі після Зішестя Святого Духа на Апостолів, Свята Церква вшановує пам’ять рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської, у святому хрещенні Олени.

В цей день на запрошення протоієрея Юрія Гречанюка, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, відвідав Храм-Каплицю рівноапостольної княгині Ольги міста Івано-Франківська, яка знаходиться в мікрорайоні Каскад.

За урочистою службою Божою владиці-митрополиту Іоасафу співслужив  благочинний Івано-Франківського деканату протоієрей Ігор Ільків, настоятель храму протоієрей Юрій Гречанюк, настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Іоан Телятинський, а також численне духовенство Івано-Франківської Єпархії УПЦ КП. Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Іоан Телятинський, в якій розповів прихожанам про життя рівноапостольної княгині Ольги.

Після завершення богослужіння владика Іоасаф виголосив повчальне слово, в якому привітав священослужителів і прихожан храму з престольним святом, а також побажав отцю настоятелю Божого благословення у завершенні побудови храму.

КатегоріяЄпархія, Статті, Фото
Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua