golovna

25 листопада 2017 року, остання субота листопада, скорботний день – День пам’яті жертв Голодомору – страшної трагедії, геноциду проти українського народу. Руки кожного зігрівали вогник пам’яті та колосочки, за які так тяжко карали, тих хто в 1932-1933 роках намагався ними врятувати своє життя та життя рідних.

Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, очолив поминальну панахиду перед могилою жертв політичних репресій, у Меморіальному сквері міста Івано-Франківська, за душі українців невинно знищених голодом та політичними репресіями.

Керівництво міста, області та представники громадськості поклали вінки та квіти біля Хреста жертвам політичних репресій. По завершенні панахиди присутні поставили свою свічечку, таким чином, віддаючи шану невинно убієнним від рук Сталінського режиму у кожному регіоні країни.

На панахиді владику-митрополита супроводжував благочинний Івано-Франківського деканату протоієрей Ігор Ільків та численне духовенство УПЦ КП.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua