golovna

24 липня 2017 року, в понеділок 8-ї неділі після П’ятидесятниці, Свята Православна Церква вшановує пам’ять рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської, у святому хрещенні Олени. На запрошення протоієрея Юрія Гречанюка, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, відвідав Храм-Каплицю рівноапостольної княгині Ольги міста Івано-Франківська.

При зустрічі архипастиря вітальне слово виголосив ієрей Олег Богак. Владиці Іоасафу співслужив  секретар єпархіального управління протоієрей Василій Бурак, настоятель храму протоієрей Юрій Гречанюк, а також численне духовенство Івано-Франківської Єпархії УПЦ КП. Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Іоан Лапка, в якій розповів прихожанам про життя рівноапостольної княгині Ольги.

Після завершення богослужіння владика Іоасаф виголосив повчальне слово, в якому привітав священнослужителів і прихожан храму з престольним святом, а також побажав отцю настоятелю Божого благословення у подальшій праці на ниві утвердження православ’я на Прикарпатті.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua