заставка

3 червня 2018 року, Православна Церква вшановує пам’ять рівноапостольних Костянтина та Єлени та інших святих, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, на запрошення протоієрея Ігоря Василиківа, очолив службу Божу у храмі Костянтина та Єлени міста Івано-Франківська.

За святковим богослужінням владиці-митрополиту співслужив намісник Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ігумен Феогност, протоієрей Юрій Гречанюк, настоятель храму протоієрей Ігор Василиків та запрошене духовенство Івано-Франківського благочиння. Апостола читав Кость Віталій, студент V-курсу І Ф Б І ім. прп. Феодосія Манявського. Перед причастям вірних з повчальним словом про рівноапостольних Костянтина та Єлену до віруючих звернувся ігумен Феогност ( Бодоряк ).

На закінчення служби Божої митрополит Іоасаф привітав присутніх у храмі прихожан з престольним святом та подякував отцю-настоятелю за запрошення, а також нагородив найбільш активних парафіян благословенними грамотами.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua