IMG_9235

26 травня 2019 року, в п’яту неділю після Христового Воскресіння, Високопреосвященійший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, на запрошення протоієрея Василія Захарука та з нагоди 550-річчя з дня першої писемної згадки про село Задубрівці Снятинського району, очолив недільне богослужіння святителя Іоана Золотоустогов Храмі Перенесення мощей святителя Миколая.

Сьогоднішня неділя Святою Церквою присвячується Євангельській розповіді про самарянку яка була навернена Христом до віри. Коротка згадка про те, що самарянка залишила свою посудину, здається незначною та тривіальною, але якщо розглядати її паралельно з іншими Євангельськими текстами, то вона стає досить промовистою. Так апостоли залишали свої рибальські сіті, місця збору податку і родини й невідкладно приймали поклик на служіння. Залишивши все, що мала, самарянкаяк апостоли стала просвітителем своїх ближніх.

За службою Божою його Високопреосвященству співслужив благочинний Снятинського деканату протоієрей Михайло Марусяк, настоятель Храму протоієрей Василій Захарук, численне духовенство деканату та протодиякон Петро Стецюк. Цього дня велика кількість парафіян Храму прийшли разом з Архипастирем помолитися до Пастероначальника нашого Ісуса Христа, взяти благословення в Владики та приступити до таїнства Сповіді та Причастя.

По завершенні Богослужіння владика Іоасаф звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом в якому наголосив на особливому значенні сьогоднішнього євангельського читання.Також владика-митрополит відзначив благословенними грамотами найбільш активних парафіян храму, а від імені його Блаженства Епіфанія митрополита Київського і всієї України, передав благословенну грамоту громаді Храму.

Після Служби Божої митрополит Іоасаф взяв участь в урочистих заходах з нагоди 550-річчя села Задубрівці, де привітав усіх жителів села з їхнім святом.

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua