golovna

У 21-шу неділю після Зішестя Святого Духа на Апостолів, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф на запрошення протоієрея Василія Мельничука з архипастирським візитом відвідав храм Святителя Миколая Чудотворця села Гуменів Калуського району, в якому очолив святкове недільне богослужіння.

У переддень неділі владика Іоасаф, в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська очолив Всенічне бдіння,владиці-митрополиту співслужив настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський та клір Кафедрального Собору.

При зустрічі архипастиря вітальне слово виголосив настоятель храму протоієрей Василій Мельничук. Перед початком служби Божої владика-митрополит освятив  відновлені розписи храму.

Разом з владикою Іоасафом за богослужінням молився канцлер Єпархії протоієрей Василій Бурак, благочинний Калуського деканату протоієрей Григорій Мороз, настоятель храму протоієрей Василій Мельничук, запрошене духовенство та велика кількість парафіян Церкви які прийшли разом з архиєреєм помолитися до Господа нашого Ісуса Христа та отримати його благословення. Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Олег Фесняк а читання заамвонної молитви звершив настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Стефанівка, протоієрей Богдан Псюк.

На завершення літургії митрополит Іоасаф звернувся до прихожан храму з повчальним словом в якому розкрив притчу з сьогоднішнього недільного Євангелія а також подякував вірянам за спільну молитву. Звертаючись до отця Василія владика Іоасаф побажав Божого благословення на подальшу працю на ниві Христовій та відзначив благословенними грамотами найактивніших парафіян Церкви, в свою чергу отець-настоятель від імені парафіяльної громади храму, подякував архипастиру за його візит.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua