заставка

9 вересня 2018 року, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, на запрошення настоятеля протоієрея Григорія Мороза, з нагоди 20-ї річниці з дня освячення відвідав собор Всіх Святих Землі Української міста Калуш.

У переддень воскреслого дня владика-митрополит очолив Всенічне бдіння в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

Недільного дня за Божественною Літургією свт. Іоана Золотоустого разом з митрополитом Іоасафоммолився благочинний Калуського деканату протоієрей Григорієм Морозом, другий священик Собору протоієрей Миколай Мороз, запрошене духовенство та велика кількість парафіян Собору.

За Богослужінням були піднесені особливі прохання за святіших патріархів, Філарета і патріарха Варфоломея, Президента України, Верховну Раду та утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На закінчення Служби Божої владика Іоасаф звернувся з повчальним словом до присутніх у храмі віруючих в якому розкрив суть недільного Євангелія та преподав благословення усім парафіянам Святого Храму і калушанам.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua