заставка

6 серпня 2018 року, у понеділок 11-ї неділі після Пятидесятниці Манявська Хресто-Воздвиженська обитель молитовно вшановує пам’ять святих благовірних мучеників князів Бориса та Гліба, на честь яких в 1615 році  посвячений старовинний кам’яний храм.

З нагоди престольного свята монастиря, у Борисо-Глібському храмі в неділю ввечері братія обителі звершила Всенічне бдіння, яке очолив намісник архимандрит Феогност.

В самий день свята, митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужив намісник обителі архимадрит Феогност, настоятель Спасо-Преображенського Скиту Українського Афону архимадрит Софроній та братія великоскитської обителі. На запричасному стиху ієромонах Варлаам виголосив проповідь, в якій розкрив зміст свята.

Після заамвонної молитви, настоятель обителі, митрополит Іоасаф виніс для поклоніння на середину храму часточки мощей святих благовірних князів.  Урочисте богослужіння завершилося уставним многоліттям.

 

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua