golovna

12 листопада 2017 року, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі м. Івано-Франківська, очолив святкове недільне богослужіння приурочене до 20-річчя перебування на Івано-Франківській Кафедрі.

Урочисте святкове богослужіння співав митрополичий хор кафедрального собору під керівництвом заслуженого працівника культури України Михайла Замрозевича.

За богослужінням владиці-митрополиту співслужили: канцлер Єпархії протоієрей Василій Бурак, благочинний Долинського деканату протоієрей Йосип Жовнірович, благочинний Снятинського благочиння протоієрей Михайло Марусяк, намісник Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ігумен Феогност ( Бодоряк ), протоієрей Василій Захарук, настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський та соборний клір.

Під час служби Божої владика Іоасаф звершив дияконську хіротонію над насельником Українського Афону монахом Іоасафом. Цього дня багато прихожан храму приступили до таїнства Сповіді та Причастя. Заамвонну молитву виголосив ієрей Іоан Мизюк.

Після відпусту літургії духовенство на чолі з владикою-митрополитом відправили подячний молебень Господу, по завершенні якого Архиєрей звернувся до вірних з повчальною проповіддю.

З нагоди 20-ти річчя перебування на Івано-Франківській кафедрі владику-митрополита  Іоасафа від імені духовенства Єпархії УПЦ КП та вірян привітав канцлер протоієрей  Василій Буряк, отці благочинні, духовні отці, прихожани Собору та парафій. До привітань  також приєднався міський голова Марцинків Руслан Романович, представники державних, політичних та громадських організацій та регент хору Михайло Замрозевич.

P. S.

Митрополит Іоасаф на Івано-Франківську Кафедру з благословення Святійшого  Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета призначений Священним Синодом УПЦ КП 28 жовтня 1997 року, прибув в м. Івано-Франківськ 7 листопада а першу Службу Божу звершив в Каплиці Всіх Святих Землі Української 12 листопада.

 

Прес-служба Івано-Франківської єпархії приєднується до всіх привітань та бажає своєму дорогому Владиці-митрополиту довгих років життя та подальших успіхів на ниві архипастирського служіння.

Многая і благая літа Вам, наш дорогий Владико!!!

Іс пола еті Деспота!!!

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua