golovna

27 серпня 2017 року, у 12-ту неділю після П’ятидесятниці, в передсвято  Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф звершив освячення Храму святителя Миколая в селі Уїзд Рогатинського благочиння.

Перед початком богослужіння владику-митрополита зустрічали діти, які при піднесли архипастирю квіти та каравай. За літургією його Високопреосвященству співслужили: канцлер Івано-Франківської Єпархії УПЦ КП протоієрей Василь Бурак, благочинний Рогатинського деканату, настоятель храму святого великомученика Юрія Переможця міста Рогатин протоієрей Володимир Гривнак, благочинний Тисменицького деканату протоієрей Василь Качур, настоятель храму протоієрей Роман Токарик а також численне духовенство єпархії. З нагоди такої значної події  храм був переповнений не тільки парафіянами, жителями села Уїзд але і гостями які прибули на це свято з різних навколишніх сіл.  Заамвонну молитву прочитав ієрей Миколай Романків.

Після завершення богослужіння Владика Іоасаф, разом з духовенством та парафіянами звершили Хресний хід навколо церкви, після чого Архипастир звернувся до вірян з повчальним словом, подякував усім за спільну молитву а також за новопобудований храм, та наголосив на важливості сьогоднішньої події в житті парафії. Звертаючись до настоятеля протоієрея Романа, владика подякував за запрошення і поблагословив його, а з ним і всіх членів громади на подальшу працю у розбудові Церкви та прославленні Господа нашого Ісуса Христа, і відзначив благословенними грамотами ктиторів, будівничих і жертводавців.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua