golovna

17 грудня 2017 року, Свята Православна Церква вшановує пам’ять великомучениці Варвари та преподобного Іоана Дамаскіна.

У переддень неділі в Борисо-Глібському храмі Манявського Хресто-Вохдвиженського чоловічого монастиря було звершено Всенічне бдіння яке очолив благочинний обителі ієромонах Венедикт, а у самий воскресний день службу Божу очолив настоятель Українського Афону митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф у співслужіння намісника Великоскитської обителі ігумена Феогноста та братії монастиря.

За літургією Апостола прочитав насельник монастиря ієродиякон Варлаам, а читання Євангелія звершив протодиякон Димитрій Луцак. Проповідь перед причастям вірних з благословення митрополита Іоасафа виголосив студент IV-го курсу І Ф Б І Вірста Василь в якій розповів про життя великомучениці Варвари.

На завершення богослужіння владика Іоасаф подякував присутнім у храмі за спільну молитву та звернув увагу віруючих на те, щоби вони гідно, як належить християнам  пройшли період Різдвяного посту.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua