заставка (2)

2 грудня 2018 року, у неділю перед дванадесятим празником – Введення в Храм Пресвятої Богородиці, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив уставні Богослужіння в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська.

У переддень неділі владика Іоасаф очолив Всенічне бдіння на якому помазав віруючих освяченим на Літії єлеєм, а у самий воскресний день Літургію святителя ІоанаЗолотоустого за якою його Високопреосвященству співслужив  настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський, протоієрей Любомир Малофій та Соборне духовенство. За службою Божою Апостола читав студент IV-го курсу І.Ф.Б.І ім. прп. Феодосія Манявського, Піддубчак Роман.

Перед причастям вірних проповідь виголосив протоієрей ВасилійГнип, а заамвонну молитву з благословення Архипастиря прочитав ієрей Ярослав Чорний.

На закінчення Богослужіння владика Іоасаф звернувся до присутніх у Храмі з повчальною проповіддю про життя преподобного Варлаама, ігумена Києво-Печерського, в Ближніх Печерах, пам’ять якого Церква сьогодні вшановує, та закликав віруючих брати приклад з нього, оскільки він будучи дуже багатим відрікся від всього мирського і присвятив себе служінню Господу.

 

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua