IMG_6353

3 березня 2019 року, у м’ясопусну неділю, коли Православна Церква продовжує готувати вірних до початку Великого Посту,  митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне Богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська.

М’ясопусна неділя ще має назву неділі про Страшний Суд. Цього дня читається Євангеліє, в якому Ісус Христос дає науку про Страшний Суд та про вічну нагороду для праведних і вічну кару для грішних. Церквою подається саме це Євангеліє, щоб через нього показати важливість та кінцеву мету події, до якої провадить нас Великий Піст.

Під час недільної служби Божої владиці-митрополиту співслужив настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський та соборні священослужителі. Цього дня Кафедральний Собор був наповнений віруючими, частина з яких приступили до святих таїнств Сповіді та Причастя. По завершенні часу Трисвятого,  Апостола читав диякон Кармазін Миколай. На запричасному стиху з проповіддю про Страшний Суд до віруючих звернувся протоієрей Петро Гава.

Після відпусту Літургії, митрополит Іоасаф привітав співслужителів та прихожан Храму з недільним днем та наближенням до Великого посту, і побажав провести його з гідністю та любов’ю одне до одного, щоб бути гідними «свідками Воскресіння Господнього».

Божественна літургія закінчилась уставним многоліттям.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua