golovna-3

14 жовтня 2017 року, в честь свята Покрови Пресвятої Богородиці, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив молебень до Пресвятої Богородиці, яка є покровительницею міста Івано-Франківська, за Богом бережену Україну, за її уряд та військо та за увесь Богом бережений український народ.

Разом з митрополитом Іоасафом молилися: міський Івано-Франківський голова Р. Р. Марцинків, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, представники політичних, громадських організацій та багатотисячна кількість прикарпатців.

На завершення молебню Його Високопреосвященство, митрополит Іоасаф привітав усіх з сьогоднішнім святом.

На урочистостях владику Іоасафа супроводжував канцлер Єпархії протоієрей Василій Бурак, благочинний Івано-Франківського деканату протоієрей Ігор Ільків, настоятель Свято-Троїцького Кафедрального Собору міста Івано-Франківська, протоієрей Іоан Телятинський та священнослужителі Івано-Франківської Єпархії УПЦ КП. Співав квартет Свято-Троїцького Кафедрального Собору під керівництвом протоієрея І. Телятинського.

Молебень завершився спільним виконанням молитви за Україну.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua