golovna

4 вересня 2017 року, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив молебень в Соборному Храмі Великого Скиту – Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря, на початок нового навчального року в Івано-Франківському Богословському Інституті УПЦ КП.

За молебнем владиці-митрополиту співслужив: ректор інституту, намісник Великоскитської обителі ігумен Феогност, настоятель Спасо-Преображенського Скита Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря отець Софроній, перший проректор інституту протоієрей Іоан Телятинський, завідуючий кафедрою Священного Писання протоієрей Михаїл Марусяк та духовенство манявського монастиря. Також на молебні молився учений секретар та завідуючий кафедрою богословських наук Кушнірчук Володимир Михайлович.

В своєму повчальному слові високопреосвящений владика Іоасаф привітав професорського-викладацький склад та студентів з початком навчального року та окропив усіх святою водою.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua