golovna-3

10 листопада 2017 року В Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастирі  під головуванням настоятеля обителі митрополита Іоасафа відбувся чергове засідання  Духовного Собору.

В засіданні Духовного Собору прийняли участь настоятель монастиря митрополит Іоасаф, намісник ігумен Феогност, настоятель Спасо-Преображенського Скиту архимандрит Софроній, настоятель Свято-Михайлівського Скиту ігумен Даниїл, благочинний монастиря ієромонах Венедикт і духівник монастиря ієромонах Аліпій.

Духовний Собор заслухав звернення настоятеля Спасо-Преображенського Скиту Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря архимандрита Софронія про будівництво Храму “Введення в Храм Пресвятої Богородиці”, а також звернення настоятеля Свято-Михайлівського Скиту м. Долини Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ігумена  Даниїла про призначення ієромонаха Пімена в штат Скиту. Духовний Собор розглядав інші поточні справи монастиря.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua