golovna

13 грудня 2017 року, коли Православною Церквою вшановується память апостола Андрія Первозванного у Манявській Великоскитській обителі було звершено чин чернечого постриг у рясофор.

Чин постригу, з благословення настоятеля монастиря митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, над послушником обителі Дмитром Красіличим, було звершено під час Служби Божої в Борисо-Глібському храмі, після заамвонної молитви намісником Українського Афону ігуменом Феогностом. Новопострижений монах отримав ім’я Даниїл, на честь пророка Даниїла, пам’ять якого Церква вшановує 30 грудня.

Пророк Даниїл славився за царювання Дарія, і за царювання Кира Перського. Багато він провістив про майбутнє, що потім і збулося. Даниїл передбачив час, коли має народитися Христос Спаситель: а саме через сімдесят седмин, тобто через 490 років. Передбачив також, що Христа віддадуть на смерть, а після цього настане руйнація храму і міста і припиняться старозавітні жертвопринесення.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua