Івано – Франківська  Єпархія УПЦ  КП повідомляє наступне: ієромонах Пафнутій (Булавинець Петро) клірик Спасо-Преображенського Скиту, ієромонах Макарій (Оленюк) клірик Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря за  зневаження чернечих обітниць і грубе порушення уставу монастиря, відповідно 15, 39, 55 Правил Святих Апостолів, 47 Правила Святих Отців Трульського Собору, 15, 16, Правила Святих Отців  Першого Вселенського Собору, 7, 8 Правила Святих Отців  четвертого Вселенського Собору, 43, 46 Правила Святих Отців п’ятого і шостого Вселенських Соборів, а також за непомірне вживання алкоголю  заборонені у священодіянні у зв’язку з чим їм забороняється до покаяння  звершення Божественної Літургії а також похоронів, молебнів, хрещень, вінчань і інших треб і приймати в них участь як священики.

P. S. На жаль, ієромонах Пафнутій (Булавинець) на багаточисельні прохання настоятеля Спасо-Преображенського Скиту о. Софронія перестати вживати алкоголь, закінчити з палінням сигарет, навернутися до Христа і до молитви не звертав ніякої уваги, проявляв до нього непослух і грубість в поведінці.

P. S. ієромонах Макарій (Оленюк) регулярно вживав алкоголь, неодноразові спроби митрополита Іоасафа  вплинути на нього і відвернути від вживання алкоголю не дали на превеликий жаль ніякого результату. Владика робив також спроби лікувати його в лікаря.

КатегоріяНовини
Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua