P1011405-300x225

29 серпня 2018 року, в залі засідань Івано-Франківської єпархії відбулося засідання вченої ради Івано-Франківського Богословського Інституту, яке очолив ректор І.Ф.Б.І., намісник Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря архимандрит Феогност.

Після молитви, вчена рада розглянула низку питань, порядку денного: схвалення навчального плану, розподіл та облік навчального навантаження, призначення викладачів та наставників курсів, тощо. Про результати вступної кампанії 2018 року членам вченої ради розповів ректор інституту, архимандрит Феогност.

P1011405-300x225

З робочим планом основних наукових заходів на 2018/2019 навальний рік присутніх ознайомив проректор з наукової роботи протоієрей Іоан Телятинський.

Закриваючи засідання вченої ради архимандрит Феогност побажав науково-педагогічним працівникам І,Ф,Б,І. Божого благословення та наукових і творчих успіхів у новому навчальному році.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua