Без імені

Ваші Преосвященства, возлюблені у Христі співбрати, дорогі наші духовні отці і Христова українська паство, сьогодні для кожного із нас наступає відповідальний момент нашого співжиття в єдиній Православній Церкві України. Сьогодні від кожного із нас залежить бути чи не бути Православній Церкві України. Від кожного із нас залежить бути чи не бути нашій Церкві в сім’ї православних народів. Кожний із вас знає, 15 грудня 2018 року в Святій Київській Софії відбувся Об’єднавчий Собор який об’єднав три гілки Українського Православ’я в Єдину Помісну Православну Церкву. На Об’єднавчому Соборі було прийнято рішення про саморозпуск Української Православної Церкви Київського Патріархату та входження у новостворену Православну Церкву України і обрано Предстоятеля Православної Церкви України, яким став Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Серед осіб, які підтримали таке рішення був нині Почесний Патріарх Філарет який намагається повернути нашу Церкву в ізоляцію і відсторонити митрополита Епіфанія від предстоятельства, чого ми не маємо права допустити бо це шлях в нікуди, це дорога в ізоляцію нашої Церкви. Створена завдяки нелегким зусиллям Вселенського патріарха Варфоломія та українського народу Православна Церква України тепер потребує нашої підтримки. Повернення до попередньої структури Київського патріархату означає втрату Томосу і всіх досягнень церковної незалежності.

Івано-Франківсько-Галицька єпархія УПЦ ПЦУ, духовенство і вірні Івано-Франківсько-Галицької Єпархії ПЦУ підтримуємо Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія та закликаємо усіх небайдужих до долі нашої ПЦУ архиєреїв, духовних пастирів, увесь православний український люд підтримати митрополита Епіфанія і не допустити реваншу ізоляційних сил. Владики архиєреї, духовні отці, браття і сестри не мовчіть, піднімайте свій голос на захист Церкви і її предстоятеля, митрополита Епіфанія.

Памятаймо: “Жоден, хто поклав руку свою на рало і озирається назад, не придатний для Царства Божого.” (Лк. 9.62.)

 

 

Прес-служба Івано-Франківсько-Галицької Єпархії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua