заставка

15 липня 2018 року, у сьому неділю після П’ятидесятниці, на запрошення протоієрея Ярослава Кирика митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну Літургію в церкві Положення Ризи Пресвятої Богородиці села Гузіїв Болехівського деканату.

У переддень неділі владика-митрополит в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Івано-Франківська у співслужінні настоятеля собору протоієрея Іоана Телятинського та соборного духовенства очолив Всенічне бдіння.

Недільного дня владику Іоасафа перед храмом Положення Ризи Пресвятої Богородиці зустрічали з вітальними словами діти які піднесли Архиєрею запашний коровай та квіти. Перед початком служби Божої Владика звершив чин освячення нового Іконостасу. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Болехівського деканату протоієрей Іоан Петрів, настоятель храму протоієрей Ярослав Кирик та запрошене духовенство. Цього дня разом з Архиєреєм та священослужителями молилася велика кількість парафіян храму.

Після відпусту Літургії митрополит Іоасаф звернувся з повчальним словом до присутніх у храмі молільників в якому пояснив сьогоднішнє недільне Євангеліє та привітав з престольним святом. Також владика-митрополит подякував протоієрею Ярославу за запрошення і за цю спільну молитву, в свою чергу отець Ярослав подякував владиці-митрополиту за приїзд, а від імені парафіян храму владику Іоасафа привітали діти віршами та піднесли в подарунок вишиту бісером ікону Спасителя.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua