golovna

5 листопада 2017 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять апостола Якова, брата Господнього за плоттю, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф на запрошення протоієрея Юрія Грабовецького з архипастирським візитом відвідав церкву Вознесіння Господнього села Стецева Снятинського району, в якому очолив святкове недільне богослужіння.

У переддень неділі владика Іоасаф, в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська очолив Всенічне бдіння, владиці-митрополиту співслужив настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський та клір Кафедрального Собору.

При зустрічі архипастиря вітальне слово виголосив настоятель храму протоієрей Юрій Грабовецький. Перед початком богослужіння владика Іоасаф освятив відновлені в Вівтарі розписи храму. Під час служби Божої архиєрею співслужив благочинний Снятинського деканату протоієрей Михайло Марусяк, настоятель храму протоієрей Юрій Грабовецький, запрошене духовенство та велика кількість парафіян Церкви які прийшли разом з архипастирем помолитися до Господа нашого Ісуса Христа. Проповідь перед причастям вірних виголосив протоієрей Михайло Мизюк.

На завершення літургії митрополит Іоасаф звернувся до прихожан храму з повчальним словом в якому розкрив недільне Євангеліє а також подякував вірянам за спільну молитву. Звертаючись до отця Юрія владика Іоасаф побажав Божого благословення на подальшу працю, в свою чергу отець-настоятель від імені парафіяльної громади храму, подякував архипастиру за його візит.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua