golovna

26 листопада 2017 року, у 25-ту неділю після Пятидесятниці, коли Православна Церква вшановує пам’ять святителя Іоана Золотоустого, архиєпископа Константинопольного, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф на запрошення протоієрея Василія Бурака з архипастирським візитом відвідав церкву Всіх Святих землі Української міста Івано-Франківська, в якій очолив недільне богослужіння.

У переддень неділі владика Іоасаф, в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі міста Івано-Франківська очолив Всенічне бдіння, владиці-митрополиту співслужив настоятель Собору протоієрей Іоан Телятинський та клір Кафедрального Собору.

При зустрічі архипастиря вітальне слово виголосив другий священик храму ієрей Юрій Бурак. Під час богослужіння архиєрею співслужив настоятель храму протоієрей Васиій Бурак,  благочинний Рожнятівського деканату протоієрей Михаїл Михасюк, запрошене духовенство, ієродиякон Іоасаф (Стасюк) та велика кількість парафіян Церкви які прийшли разом з архипастирем помолитися до Господа нашого Ісуса Христа та отримати його благословення.

На завершення літургії митрополит Іоасаф звернувся до прихожан храму з повчальним словом в якому доніс до парафіян Церкви життя святителя Іоана Золотоустого, а також подякував всім присутнім у храмі за спільну молитву. Звертаючись до отця Василія владика Іоасаф привітав отця-настоятеля з ювілеєм, адже  сьогодні виповнюється 30-ть років священослужіння отця Василія в сані священика.

Його Високопреосвященство побажав отцю Василію від імені усього духовенства Івано-Франківської єпархії УПЦ КП та від себе особисто Божого благословення, щоб Господь Бог дарував йому ще довгих років життя, в яких він, як священослужитель міг прославляти Господа нашого Ісуса Христа. Також до привітань приєдналися парафіяни храму.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua