заставка

23 вересня 2018 року, у 17-ту неділю після Пятидесятниці, на запрошення протоієрея Михаїла Благого, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну літургію в храмі Первоверховних Апостолів Петра і Павла, села Перенівка Рогатинського благочиння.

Перед Святою літургією владика Іоасаф звершив чин освячення нового престолу. За Божественною Літургією владиці-митрополиту спів служив благочинний протоієрей Володимир Гривнак,  настоятель храму протоієрей Михаїл Благий та численне духовенство Рогатинського деканату, а також протодиякон Петро Стецюк. Проповідь після запричасного стиха виголосив протоієрей Андрій Коржинський.

Після відпусту літургії Високопреосвященіший владика Іоасаф разом з духовенством та віруючими звершив чин малого освячення води після якого звернувся з повчальним словом до парафіям храму, в якому звернув увагу на важливості звершеної сьогоднішньої  події, освячення престолу, і доніс до вірян те, що саме на цьому місці буде здійснюватися Свята Євхаристія, перетворення хліба і вина на Тіло і Кров Христову, а також відзначив благословенними грамотами найбільш активних парафіян Храму.

Розробка сайту - LETDA
При використання інформації з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на сайт “Православ’я на Прикарпатті” обов`язкове.
© pravoslavie.if.ua